Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Import
bn: আমদানী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Color
bn: রং

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: @type %title has been updated.
bn: %title (@type) হালনাগাদ করা হয়েছে।
