Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: content
ca: contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Import
ca: Importa

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: here
ca: aquí

en: Rows
ca: Files

en: Position
ca: Posició

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Apply
ca: Aplica

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: Columns
ca: Columnes

en: Importing
ca: Important

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Archived
ca: Arxivat

en: The @label field of the node.
ca: El camp @label del node.
