Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: content
cs: obsah

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Never
cs: Nikdy

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: here
cs: zde

en: Color
cs: Barvy

en: Rows
cs: Řádky

en: Position
cs: Pozice

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Apply
cs: Použít

en: Transparent
cs: Průhledná

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: Columns
cs: Sloupce

en: Importing
cs: Probíhá import

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Archived
cs: Archivováno
