Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (33 entries)

en: Title
da: Titel

en: content
da: indhold

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Import
da: Importér

en: Font Size
da: Skriftstørrelse

en: Never
da: Aldrig

en: Published
da: Udgivet

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: here
da: her

en: Color
da: Farve

en: Rows
da: Rækker

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Blocked
da: Blokeret

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: Apply
da: Udfør

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: @type: updated %title.
da: @type: %title opdateret.

en: Columns
da: Kolonner

en: Importing
da: IMport

en: Flagged
da: Flaget

en: 1 row
da: 1 række

en: @count rows
da: @count rækker

en: @type %title has been updated.
da: @type %title opdateret.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Font Color
da: Skriftfarve

en: - Any -
da: - Enhver -

en: All Images
da: Alle billeder

en: Archived
da: Arkiveret
