Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title
