Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: content
el: ύλη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Never
el: Ποτέ

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: here
el: εδώ

en: Color
el: Χρώμα

en: Rows
el: Γραμμές

en: Position
el: Θέση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Font Color
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
