Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: content
fil: nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: view
fil: tingnan

en: Import
fil: Angkatin

en: Published
fil: Inilathala

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: Blocked
fil: Hinadlangan

en: 1 row
fil: 1 hilera

en: @type %title has been updated.
fil: Ang @type na %title ay nabago.
