Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: view
he: צפיה

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Import
he: יבוא

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Color
he: צבע

en: Rows
he: שורות

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Blocked
he: חסום

en: Apply
he: החל

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: Columns
he: עמודות

en: @type %title has been updated.
he: עודכן ה@type %title.

en: Font Color
he: צבע גופן

en: - Any -
he: - הכל -

en: Manage Images
he: ניהול תמונות
