Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: view
hi: देखें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Import
hi: आयात करें

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: Color
hi: रंग

en: Rows
hi: पंक्तियाँ

en: Position
hi: स्थान

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Blocked
hi: बंद

en: Apply
hi: लागू करें

en: @type: updated %title.
hi: @type: अद्यावत %title.

en: @type %title has been updated.
hi: @type %title अद्यतन किया गया

en: - Any -
hi: -कोईभी-

en: Archived
hi: संग्रहीत
