Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: content
hy: պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Color
hy: Գույն

en: Rows
hy: Տողեր

en: Left
hy: Ձախ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:
