Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: content
is: innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: view
is: skoða

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Import
is: Flytja inn

en: Font Size
is: Leturstærð

en: Never
is: Aldrei

en: Published
is: Birt

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Color
is: Litur

en: Rows
is: Raðir

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Blocked
is: Óvirkur

en: Apply
is: Virkja

en: @type %title has been updated.
is: @type %title hefur verið uppfærð.
