Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: content
kk: контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: view
kk: карау

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Center
kk: Орта

en: Import
kk: Импорт

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Color
kk: Түс

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
