Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: view
ku: پیشاندان

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Import
ku: هاوردن

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.
