Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: view
lt: peržiūrėti

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Import
lt: Importuoti

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: here
lt: čia

en: Color
lt: Spalva

en: Rows
lt: Eilutės

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Transparent
lt: Permatomas

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Manage Images
lt: Tvarkyti paveikslėlius

en: Archived
lt: Suarchyvuota
