Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: content
lv: saturs

en: Cancel
lv: Atcelt

en: view
lv: skatīt

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Import
lv: Importēt

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: here
lv: šeit

en: Color
lv: Krāsa

en: Rows
lv: Rindas

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Importing
lv: Importē

en: 1 row
lv: 1 rinda

en: @count rows
lv: @count rindas

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Manage Images
lv: Pārvaldīt attēlus

en: Instagram Client ID
lv: Instagram Klienta ID
