Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Font Color
ne: फन्ट रङ
