Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: content
os: мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: view
os: бакаст

en: None
os: Нæйы

en: Center
os: Центр

en: Import
os: Импорт
