Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: content
pl: zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: view
pl: przeglądaj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Import
pl: Importuj

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Never
pl: Nigdy

en: Published
pl: Opublikowane

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: here
pl: tutaj

en: Color
pl: Kolor

en: Rows
pl: Wiersze

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: Columns
pl: Kolumny

en: Importing
pl: Importowanie

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Font Color
pl: Kolor czcionki

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: The @label field of the node.
pl: Pole @label węzła.
