Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Import
ps: واردول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Color
ps: رنګ

en: Rows
ps: کتارونه

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې

en: - Any -
ps: -هر-
