Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Unlimited
si: අනන්තයි
