Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: content
sl: vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: view
sl: pogled

en: None
sl: Brez

en: Import
sl: Uvozi

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Color
sl: Barva

en: Rows
sl: Vrste

en: Position
sl: Položaj

en: Blocked
sl: Blokiran

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: - Any -
sl: - Vse -
