Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: content
sv: innehåll

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Import
sv: Importera

en: Font Size
sv: Fontstorlek

en: Never
sv: Aldrig

en: Published
sv: Publicerad

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: here
sv: här

en: Color
sv: Färg

en: Rows
sv: Rader

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Blocked
sv: Spärrad

en: Font Family
sv: Fontfamilj

en: Apply
sv: Applicera

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: Columns
sv: Kolumner

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Font Color
sv: Fontfärg

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Archived
sv: Arkiverad

en: The @label field of the node.
sv: Fältet @label för noden.

en: Access Token
sv: Åtkomsttoken

en: Instagram URL
sv: URL för Instagram
