Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: view
ug: كۆرۇش

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: here
ug: بۇ يەر

en: Color
ug: رەڭ

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Apply
ug: قوللىنىش
