Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: Import
am: አስመጣ

en: Published
am: የታተመ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Color
am: ቀለም

en: Rows
am: ረድፎች

en: Position
am: ቦታ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።
