Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Import
ar: استيراد

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Never
ar: أبدا

en: Published
ar: منشور

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: here
ar: هنا

en: Color
ar: اللون

en: Rows
ar: صفوف

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Font Family
ar: عائلة الخطوط

en: Apply
ar: تطبيق

en: @type: updated %title.
ar: @type: تم تحديث %title.

en: Columns
ar: أعمدة

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: - Any -
ar: - اختر -

en: All Images
ar: كل الصور
