Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Import
az: İmport

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Color
az: Rəng

en: Rows
az: Sıralar

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: Columns
az: Sütunlar

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: - Any -
az: - Hər hansı -
