Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: here
bo: འདིར།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Position
bo: གནས་ས

en: Left
bo: གཡོན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Font Color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
