Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: content
fi: sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: view
fi: näkymä

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Import
fi: Tuo

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: here
fi: täällä

en: Color
fi: Väri

en: Rows
fi: Rivejä

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Apply
fi: Käytä

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: Columns
fi: Palstat

en: Importing
fi: Ladataan

en: Flagged
fi: Liputettu

en: @type %title has been updated.
fi: @type %title on päivitetty.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Font Color
fi: Fontin väri

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Manage Images
fi: Hallinnoi kuvia

en: Download of @url failed with code !code.
fi: Lataus verkko-osoitteesta @url epäonnistui koodilla !code.

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: The @label field of the node.
fi: Solmun @label kenttä.

en: Cannot acquire lock for source @id / @feed_nid.
fi: Lähteen @id / @feed_nid lukitseminen ei onnistunut.

en: There are no new @entities.
fi: Uusia @entities ei löytynyt.

en: The URL %source is invalid.
fi: Verkko-osoite %source on epäkelpo.

en: Created @number @entity. | Created @number @entities.
fi[0]: Luotiin @number @entity.
fi[1]: Luotiin @number @entities.

en: Updated @number @entity. | Updated @number @entities.
fi[0]: Päivitettiin @number @entity.
fi[1]: Päivitettiin @number @entities.

en: Failed importing @number @entity. | Failed importing @number @entities.
fi[0]: Lataaminen epäonnistui @number @entity.
fi[1]: Lataaminen epäonnistui @number @entities.
