Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: content
gl: contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: view
gl: vista

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Import
gl: Importar

en: Font Size
gl: Tamaño da Fonte

en: Never
gl: Nunca

en: Published
gl: Publicado

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: here
gl: aquí

en: Color
gl: Cor

en: Rows
gl: Filas

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Apply
gl: Aplicar

en: Transparent
gl: Transparente

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: Flagged
gl: Marcado

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: Font Color
gl: Cor da Fonte

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Archived
gl: Arquivado
