Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: content
hr: sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: view
hr: prikaz

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Import
hr: Uvezi

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: here
hr: ovdje

en: Color
hr: Boja

en: Rows
hr: Redovi

en: Position
hr: Pozicija

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Apply
hr: Primjeni

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: @type %title has been updated.
hr: @type %title je osvježen.

en: All Images
hr: Sve slike
