Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: Title
id: Judul

en: content
id: konten

en: Cancel
id: Batal

en: view
id: tampilan

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Import
id: Impor

en: Never
id: Tidak pernah

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: here
id: di sini

en: Color
id: Warna

en: Rows
id: Baris

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Blocked
id: Diblokir

en: Apply
id: Terapkan

en: @type: updated %title.
id: @type: meng-update %title.

en: Columns
id: Kolom

en: @count rows
id: @count baris

en: @type %title has been updated.
id: @type %title sudah di-update.

en: - Any -
id: - Apa saja -

en: Archived
id: Diarsipkan
