Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (29 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: content
it: contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: view
it: mostra

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Import
it: Importa

en: Font Size
it: Dimensione carattere

en: Never
it: Mai

en: Published
it: Pubblicato

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: here
it: qui

en: Color
it: Colore

en: Rows
it: Righe

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Blocked
it: Bloccato

en: Apply
it: Applica

en: Transparent
it: Trasparente

en: @type: updated %title.
it: @type: %title aggiornato.

en: Columns
it: Colonne

en: Importing
it: Importazione

en: @type %title has been updated.
it: Il @type %title è stato aggiornato.

en: Font Color
it: Colore font

en: - Any -
it: - Qualsiasi -

en: Manage Images
it: Gestisci immagini

en: Archived
it: Archiviato
