Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: view
ja: ビュー

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Import
ja: インポート

en: Font Size
ja: フォントサイズ

en: Never
ja: なし

en: Published
ja: 掲載

en: Unlimited
ja: 無制限

en: here
ja: こちら

en: Color
ja: 色

en: Rows
ja: 行数

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Blocked
ja: ブロック

en: Apply
ja: 適用

en: Transparent
ja: 透過

en: @type: updated %title.
ja: @type: %titleが更新されました。

en: Columns
ja: カラム

en: Importing
ja: インポート

en: 1 row
ja: 1行

en: @count rows
ja: @count 行

en: @type %title has been updated.
ja: @type %title が更新されました。

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Archived
ja: アーカイブ

en: Instagram
ja: インスタグラム
