Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: content
jv: kontén

en: Cancel
jv: Batal

en: view
jv: tampilan

en: None
jv: Nihil

en: Import
jv: Ngimpor

en: Never
jv: Ora tahu

en: Published
jv: Dipacak

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: here
jv: nag kéné

en: Color
jv: Kelir

en: Rows
jv: Baris

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Blocked
jv: Ditolak

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: - Any -
jv: - Sembarang -
