Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: content
nl: inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: view
nl: weergeven

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Import
nl: Importeren

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: Never
nl: Nooit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: here
nl: hier

en: Color
nl: Kleur

en: Rows
nl: Rijen

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Font Family
nl: Font familie

en: Apply
nl: Toepassen

en: Transparent
nl: Transparant

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: Columns
nl: Kolommen

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Flagged
nl: Gemarkeerd

en: @count rows
nl: @count rijen

en: Number of images
nl: Aantal afbeeldingen

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Font Color
nl: Tekstkleur

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Manage Images
nl: Afbeeldingen beheren

en: All Images
nl: Alle afbeeldingen

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: The @label field of the node.
nl: Het veld @label van de node.

en: There are no new @entities.
nl: Er zijn geen nieuwe @entities.

en: Starting import.
nl: Import wordt gestart.

en: Access Token
nl: Toegangstoken
