Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ
