Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Cancel
fa: لغو

en: view
fa: مشاهده

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Import
fa: ورود

en: Never
fa: هیچوقت

en: Published
fa: منتشر شده

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Color
fa: رنگ

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Position
fa: موقعیت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Apply
fa: تایید

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
