Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (34 entries)

en: Title
pt: Título

en: content
pt: conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: view
pt: ver

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Central

en: Import
pt: Importar

en: Font Size
pt: Tamanho da Fonte

en: Never
pt: Nunca

en: Published
pt: Publicado

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: here
pt: aqui

en: Color
pt: Cor

en: Rows
pt: Linhas

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: Font Family
pt: Família de Fonte

en: Apply
pt: Aplicar

en: Border Width
pt: Largura da Borda

en: Transparent
pt: Transparente

en: @type: updated %title.
pt: @type: %title atualizado.

en: Columns
pt: Colunas

en: Importing
pt: Importando

en: @count rows
pt: @count linhas

en: @type %title has been updated.
pt: @type %title foi atualizado.

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Font Color
pt: Cor da fonte

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Manage Images
pt: Gerenciar Imagens

en: Archived
pt: Arquivados

en: Access Token
pt: Token de Acesso

en: 1 column
pt: 1 coluna
