Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Cancel
sr: Поништи

en: Import
sr: Увоз

en: Color
sr: Боја

en: Rows
sr: Редови

en: - Any -
sr: - Сваки -
