Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: content
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: view
te: వీక్షించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: here
te: ఇక్కడ

en: Color
te: రంగు

en: Rows
te: వరుసలు

en: Position
te: స్థానం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
