Instagram Feeds (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: None
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Color
th: สี

en: Rows
th: แถว

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: @type: updated %title.
th: @type: ปรับปรุง %title.

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
