Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: content
tr: içerik

en: Cancel
tr: İptal

en: view
tr: görüntüle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Never
tr: Asla

en: Published
tr: Yayında

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: here
tr: buraya

en: Color
tr: Renk

en: Rows
tr: Satırlar

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Apply
tr: Uygula

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: @type: updated %title.
tr: @type: %title güncellendi.

en: Columns
tr: Sütunlar

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.

en: - Any -
tr: - Herhangi -

en: Archived
tr: Arşivlendi
