Instagram Feeds (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Center
ur: وسط

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Color
ur: رنگ
