Instagram Social Feed (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ
