Instagram Social Feed (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Feed type
cs: Typ zdroje

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Moderation
cs: Moderování
