Instagram Social Feed (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Moderation
fa: مدیریت
