Instagram Social Feed (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Link URL
it: URL del link

en: Moderation
it: Moderazione
