Instagram Social Feed (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى
