Instagram Social Feed (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Full content
eu: Eduki osoa
