Instagram Social Feed (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Feed type
fi: Syötteen tyyppi

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Full content
fi: Koko sisältö
